Gotowa spółka czy rejestracja?

zakladanie-firmy

Spółka z.o.o. to najpopularniejsza forma spółki w Polsce. Nie bez powodu. Ten rodzaj prowadzenia działalności gospodarczej ma wiele zalet, a jednocześnie jest niemal całkowicie pozbawiony wad. Decydując się na prowadzenie spółki z.o.o. musimy zdecydować, czy chcemy zarejestrować ją samodzielnie, czy zdecydować się na zakup gotowej spółki.

Wielu przedsiębiorców planujących prowadzenie działalności, zastanawia się nad znalezieniem odpowiedzi na pytanie „ co jest lepsze – gotowa spółka czy rejestracja spółki?”. Jednoznacznie odpowiedzieć nie można. Dla każdego odpowiedź będzie inna, gdyż każdy ceni sobie coś innego w zakładaniu firmy. Dla jednych przejście przez cały, długotrwały proces rejestracji spółki będzie bardzo satysfakcjonujące i motywujące do dalszego działania. Inni zaś nie będą chcieli tracić czasu na cała biurokrację i kupią gotową spółkę, aby od razu móc generować zysk.

Co lepsze?

Rejestracja spółki wiąże się z wypełnianiem wszystkich dokumentów i dostarczeniem ich do urzędów. To z pewnością jest bardzo czasochłonne, z tego powodu założenie spółki tradycyjnym sposobem trwa od 4-6 tygodni. Wystąpienie ewentualnych błędów może znacznie wydłużyć ten czas. Jeżeli więc chcesz założyć firmę przechodząc procedury rejestracji, to pamiętaj o tym, aby skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które dzięki swojemu doświadczeniu wiedzą, co zrobić, aby proces rejestracji był szybki, bezpieczny i przyjemny.

Gotowa spółka przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu no biurokrację w urzędach, tylko od razu chcą prowadzić firmę i generować zysk. Zakup gotowej spółki umożliwia prowadzenie firmy następnego dnia po dokonaniu transakcji. Możesz cieszyć się z profesjonalnie i bezpiecznie założonej firmy. Z gotową spółką szybko ustabilizujesz swoją sytuację finansową. Zakup gotowej spółki z.o.o. to całkowicie bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie. Nie musisz obawiać się, że wraz ze spółką z o.o. nabędziemy niechciane zobowiązania, ponieważ wcześniej nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej.

Tradycja czy nowoczesność? Wybór należy do Ciebie!

Dodaj komentarz