SUV w Atrakcyjnym Finansowaniu

samochod finansowanie

W dzisiejszych czasach SUVy stały się synonimem komfortu, wszechstronności i wygody. Jeśli szukasz tego typu samochodu, Volkswagena oferuje modele, które doskonale spełniają oczekiwania miejskich kierowców i fanów terenowych wyzwań. Co więcej, Autonowezawsze.pl proponuje atrakcyjne opcje finansowania od Volkswagen Financial Services, umożliwiając dostęp do tych pojazdów z elastycznymi warunkami.

Leasing CUPRA Formentor to elastyczne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z nowego samochodu w formie miesięcznej opłaty, uwzględniającej przewidywaną utratę wartości pojazdu w trakcie umowy. Pozwala to na niższe raty niż w tradycyjnym leasingu, podobne do abonamentu, a decyzję o wymianie auta czy wykupie podejmuje się dopiero na koniec umowy.

Modele SUV Volkswagen

W ofercie znajdziesz modele SUV Volkswagena, które świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i na bardziej wymagających trasach. T-Cross, jedno z mniejszych SUVów, oferuje przestrzeń dla pasażerów i bagażu, z ładownością do 1281 litrów po złożeniu tylnej kanapy. Posiada także liczne udogodnienia w kabinie pasażerskiej, zapewniające komfortową podróż.

Wyższa pozycja za kierownicą tego modelu zapewnia lepszą widoczność, a opcjonalne podparcie odcinka lędźwiowego sprawia, że nawet długie podróże są komfortowe. Systemy wspomagające kierowcę, takie jak system parkowania, czujniki parkowania czy Lane Assist, gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Touareg, z kolei, to SUV o imponujących rozmiarach, idealny zarówno do miejskich ulic, jak i terenów off-road. Zawieszenie pneumatyczne oraz cztery koła skrętne zapewniają doskonałe wrażenia podczas jazdy. Wersja terenowa z pakietem Offroad dodatkowo wyposażona jest w liczne rozwiązania umożliwiające adaptację jazdy do różnych warunków.

SUV-y Volkswagen to nie tylko komfort i wszechstronność, ale także elastyczność finansowania, pozwalająca na dostęp do tych doskonałych pojazdów bez dużej inwestycji na początku. Autonowezawsze.pl proponuje atrakcyjne opcje leasingu SUV-ów typu CUPRA Formentor, zapewniających wygodę i możliwość wymiany pojazdu na nowy czy wykupu po zakończeniu umowy. Bez wątpienia, te modele SUV Volkswagen spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, zapewniając przy tym niezapomniane wrażenia z jazdy. Potrzebujesz pomocy przy wyborze finansowania? Skonsultuj się z Volkswagen Financial Services i zaufaj numerowi 1 w leasingu aut oraz małych flot* bądź sprawdź już teraz na Autonowezawsze.pl

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Dodaj komentarz