Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców

prowadzenie-firmy

Wielu przedsiębiorców, chcących nabyć terminal płatniczy dla swojej firmy, obawia się kosztów z tym związanych. Tymczasem sprzęt ten można otrzymać zupełnie za darmo!

Darmowy terminal płatniczy bez abonamentu (w ramach programu Polska bezgotówkowa) skierowany jest do przedsiębiorców, którzy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi w swoich oddziałach oraz tych, którzy dopiero otwierają własny biznes. Udział w tym programie jest zupełnie darmowy. W jego ramach można otrzymać bezpłatnie aż 3 terminale płatnicze.

Aby wziąć udział w programie należy na stronie bezgotówki.pl wybrać odpowiedni dla siebie terminal, wypełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Następnie trzeba już tylko oczekiwać na kuriera, który dostarczy sprzęt.

Płatności bezgotówkowe w Polsce stają się coraz bardziej popularne. Program Polska Bezgotówkowa stanowi zatem realne wsparcie nie tylko dla przedsiębiorców, ale także klientów, dla których robienie zakupów będzie dogodniejsze.

Polacy coraz bardziej cenią dla siebie wygodę, bezpieczeństwo oraz szybkość, a to właśnie to zapewniają im transakcje bezgotówkowe.

Dodaj komentarz