Dlaczego warto leasingować auto w firmie?

samochod w leasingu

Leasingowanie samochodu staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla firm, które poszukują elastycznych rozwiązań finansowych w zarządzaniu flotą pojazdów. Dzięki różnorodnym rodzajom leasingu, takim jak Leasing JAK ABONAMENT, leasing KLASYCZNY czy alternatywna opcja NAJMU, firmy mają możliwość dopasowania oferty do swoich potrzeb i warunków finansowych.

Leasing JAK ABONAMENT a leasing KLASYCZNY

Główną różnicą pomiędzy leasingiem JAK ABONAMENT a KLASYCZNYM jest sposób naliczania rat. W przypadku leasingu JAK ABONAMENT, rata jest niższa, ponieważ opiera się ona na prognozowanej utracie wartości auta w okresie finansowania. Firmy nie spłacają całej wartości pojazdu, lecz jedynie prognozę spadku jego ceny, co czyni tę opcję bardziej ekonomiczną. Po zakończeniu umowy, istnieje możliwość podpisania nowej umowy leasingowej lub wykupienia dotychczasowego pojazdu – więcej na cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/leasing-jak-abonament

Z kolei w leasingu KLASYCZNYM, spłacana jest cała wartość samochodu. Po zakończeniu umowy istnieje opcja wykupienia auta za symboliczną wartość, zazwyczaj już od 1% jego wartości – niskie koszty całkowite to zalety tej oferty, która kierowana jest do osób chcących wykupić auto to zakończeniu finansowania i dalej się nim cieszyć. Sprawdź ofertę dla firm seat.pl/oferta/finansowanie/firma

Elastyczność i dostosowanie rat

Wysokość miesięcznych rat w leasingu JAK ABONAMENT zależy od kilku czynników, takich jak wartość samochodu, okres użytkowania, opłata wstępna oraz zadeklarowany roczny przebieg pojazdu. Kluczowym narzędziem jest kalkulator leasingu, który umożliwia precyzyjne dostosowanie raty do indywidualnych potrzeb i preferencji firmy. Sprawdź model pojazdu, który Cię interesuje, dobierz ilość rat oraz wysokość opłaty wstępnej: Autonowezawsze.pl.

Elegancja oraz pragmatyzm? Da się to połączyć. Samochody marki SEAT i CUPRA cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją jakość, wydajność i innowacyjne rozwiązania. Leasingując pojazdy tych marek, firmy mogą cieszyć się nie tylko komfortem jazdy, ale także korzystnymi warunkami finansowymi.

Leasingowanie samochodu w firmie, szczególnie w opcji JAK ABONAMENT, przynosi szereg korzyści, takich jak niższe raty, elastyczność dostosowania umowy oraz możliwość wyboru atrakcyjnych modeli aut, w tym SEAT i CUPRA. Dzięki różnorodności opcji leasingowych, firmy mają możliwość dopasowania oferty do swoich potrzeb, co czyni leasingowanie pojazdów atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego zakupu. Korzystając z kalkulatora leasingowego, można precyzyjnie określić warunki umowy, zapewniając optymalne rozwiązania finansowe dla firmy.

Dodaj komentarz